Quite – Responsive WordPress Blog Teması

quite title

Quite isimli WordPress teması, özellikle kişisel blog yazarları ya da yazar ortaklığı ile kurulmuş blog siteleri için oldukça ideal bir tasarıma sahiptir. Sade ve modern görüntüsünün yanında temiz kodlamasıyla ve kullanışlı özellikleriyle hem blogunuza içerik girerken daha fazla keyif alabilirsiniz hem de ziyaretçileriniz blogunuzda vakit geçirirken daha fazla keyif alabilir. Kullanılabilir 8 farklı yazı biçimi ile içeriklerinizi en uygun biçimde paylaşmanıza olanak sağlarken kullanışlı kısakodlar sayesinde de içeriklerinizi kolayca şekillendirebilir ve okuyucularınıza daha zengin içerikler sunabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerinizin tablet ve telefon gibi cihazlardan web sitenize kolayca erişmesini sağlamak için duyarlı (responsive) tasarıma sahiptir. Böylece ziyaretçileriniz her an, her yerde web sitenizi kolayca takip edebilir. Tema yönetim paneli sayesinde de tema işlevlerinin kolayca ayarlayabilirsiniz.

Güncellenen versiyonla birlikte tema rengi seçeneği ve logo & üst kısım (header) düzenleme seçenekleri eklenmiştir. İstediğiniz renk kodunu girerek sınırsız renk seçeneği ile temanızın rengini değiştiribilirsiniz. Tema özelleştirme paneli aracılığı ile kolayca logonuzu güncelleyebilir, üst kısım (header) arkaplanını değiştirebilirsiniz.

Tema Ekran Görüntüsü:

quite home

Tema Önizleme

Tema için İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki farklı dil seçeneği mevcuttur. Siparişiniz esnasında hangi dilde kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Ayrıca tema ile birlikte İngilizce kullanım kılavuzu da gönderilecektir.

Ödeme Bilgisi:

Akbank (IBAN): TR870004600081888000142255

Tek domain lisans ücreti: 20 TL’dir. (Ek domain: 10 TL)

Tek domain lisans + kurulum ücreti: 25 TL’dir.

Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra iletişim sayfası aracılığı ile dekontunuzda yazan tarih, saat ve dekont/fiş no bilgilerinizi bana göndermeniz yeterlidir. Temanın kullanım kılavuzu tema ile birlikle teslim edilecektir.

Not: Lütfen banka dekontunuzu almayı unutmayınız!
18.12.2015 Wordpress Yorum yapılmamış

, , , ,

Yorum yapılmamış

Yorum Yazın

kod.gen.tr